15. 7. 2024

Pozvěte vaše obchodní partnery do vašeho virtuálního sídla v Praze


Začínáte s podnikáním a uvažujete o tom, že si necháte zřídit virtuální sídlo firmy v Praze? Před vámi to již udělala řada podnikatelů, a to z mnoha důvodů. Především tu mají klid na práci a neobtěžují je jejich sousedé z místa bydliště, v tomto anonymním prostředí, kde vás nikdo osobně nezná, není žádný důvod k závisti a s tím spojeným problémům. Virtuální sídlo firmy v Praze však přináší i další benefity, a těmi jsou zejména tamní prostředí a lepší dopravní spojení.

Strahovský klášter v Praze

Tím prostředím samozřejmě máme na mysli Prahu se všemi jejími krásami, a že se má čím pochlubit, o tom nepochybujte. Jestliže budete pravidelně či alespoň občas využívat virtuální kancelář – zasedací místnost s toaletou a kuchyňkou, můžete pak vašim přátelům nabídnout nejen posezení v kanceláři v průběhu obchodních jednání, ale můžete pak společně vyrazit do města na prohlídku místních pamětihodností a přírodních památek.

Vltava v Praze

Zavítejte do Divoké Šárky – Přírodní park Šárka – Lysolaje patří k nejkrásnějším přírodním úkazům v Evropě, až budete vyřizovat firemní záležitosti, pozvěte vaše partnery na malou procházku nebo projížďku na kole těmito místy, jsou zde vybudované asfaltové chodníčky a máte-li zájem, můžete využít i přírodního koupaliště v rybníku Džbán anebo venkovní plavecký bazén na okraji lesa v šáreckém údolí.

Prohlédněte si Prahu z výšky – jestliže jste nikdy nebyli na Petříně a nenavštívili tamní růžový sad, hvězdárnu a rozhlednu, vřele doporučujeme, ovšem ještě zajímavější výhled na Prahu a okolí je z vysílače na Žižkově.

Plavba na Slapy – z Prahy Zbraslavi nebo z Rašínova nábřeží vyplouvají parníky na Slapskou přehradu, můžete si tak dopřát krásný výlet zajímavou přírodou, zpestřený průplavem několika zdymadel – plavebních komor. Bude to výlet na celý den a s vašimi kolegy to bude jistě nevšední zážitek.