16. 6. 2024

Proč je dobré umět tancovat


Firemní večírek – nastoupil jste do nového zaměstnání a zaměstnavatel pořádá před vánočními svátky firemní večírek při hudbě a tanci? Budou tu k dispozici švédské stoly s občerstvením a odkládací stolky, kde můžete potraviny konzumovat, což ovšem nebrání tomu, že si vás vyhlédne krásná žena, která by se s vámi ráda blíže seznámila? Jestliže vás osloví a navrhne, abyste si zatancovali, bude to faux pas, jestliže budete muset vyjít s pravdou ven, že neumíte tancovat. Naopak pokud budete ovládat alespoň základní taneční kreace, budete se v tomto prostředí lépe orientovat a stoupnete tím ihned v ceně. Pamatujte, že ženám imponují muži, kteří něco dovedou, ale jsou zároveň skromní a pěstují v sobě pozitivní vlastnosti, které směřují k dobrým mezilidským vztahům.

taneční kurzy

Nesmělé seznamování – muži, kteří umí tancovat, a naučí se to v tanečních kurzech ve Zlíně, se lépe seznamují se svými protějšky i při jiných příležitostech, než je firemní večírek. Dobrým tanečníkům nechybí obvykle odvaha vyzvat ženu k tanci v kavárnách, restauracích, hotelových sálech a na všech dalších společenských událostech a místech, kde hraje taneční hudba.

výzva k tanci

Plesová sezóna začíná – seznámit se s ženou svého života můžete i na plese. Ať už se tam vypravíte sám nebo se svými přáteli, pamatujte, že výzva k tanci je báječnou příležitostí k vzájemné konverzaci, a že to bývá mnohem příjemnější způsob seznámení, než v jiných situacích, protože při tanci se vzájemně objímáte a tělesná blízkost většinou výrazně napoví, https://brno.idnes.cz/simulace-evakuace-stadion-za-luzankami-luzanky-fakulta-stavebni-vut-admas-apeltauer-gnw-/brno-zpravy.aspx%3Fc%3DA171201_122413_brno-zpravy_vh zda vám váš protějšek vyhovuje. Pamatujte, že tu také hrají svou roli tělesné pachy a přirozené feromony, a pokud si navzájem „voníte“, je téměř jisté, že se vaše geny mohou bezpečně mísit v případě, že budete chtít v budoucnu založit rodinu.

Pobyt v lázních – umět tancovat se vám může hodit i v lázních, jestliže lázeňští hosté mají možnost pohybovat se na tanečním parketu. I zde se dá snadno seznámit s partnerkou, která se vám líbí, a rád byste ji oslovil.