15. 7. 2024

Uzavíratelné sáčky v zavazadle


Uzavíratelné sáčky jsou natolik užitečnou pomůckou, že byste měli zvážit, zda si je nevzít s sebou do cestovního zavazadla a mít je vždy při ruce, ať už se pohybujete kdekoli.

Sáček do školy a do zaměstnání – sáčky se v tašce či v batohu mohou hodit pro odkládání špinavého oblečení, různých drobností, které potřebujete k výuce nebo k práci, jako jsou psací a výtvarné potřeby, a využijete je i pro ukládání svačiny. Uzavíratelný zip je natolik pevný, že se na něj můžete stoprocentně spolehnout i u tekutin a kašovitých hmot, pouze musíte být pozorní, aby se sáček neprotrhl ostrým předmětem. Pokud ukládáte do sáčku například marinádu nebo salátový nálev, vyplatí se sáček s tekutinou vložit do plastové dózy s víkem.

předměty vhodné do zip sáčků

Sáčky na výlety – sáčky v batohu uplatníte i na výletech do přírody. Do jednoho uložíte papírové předměty, které se nesmí rozmáčet, například toaletní papír, papírové ubrousky, papírové skládací mapy, záznamníky a diáře, knihy, časopisy, noviny atp. Do dalších sáčků umístíte potraviny počínaje trvanlivými a konče těmi, co jsou určeny k rychlé konzumaci. Několik sáčků si ponechejte v rezervě pro případ nevolnosti v dopravních prostředcích a pár sáčků využijete i pro náhradní ponožky, pokud provozujete delší turistické výlety. Propocené ponožky uzavřené v sáčku pak neobtěžují zápachem ani vás, ani nikoho jiného.

psací potřeby

Sáčky pro sběr suvenýrů – jestliže se pohybujete v přírodě na výletech nebo na dovolené a cestujete například do exotických zemí, můžete cestou objevit celou řadu krásných přírodních suvenýrů, a na to se vám sáčky se zipem báječně hodí. Kupříkladu na Kanárských ostrovech nebo ve Španělsku při pobřeží nedaleko Barcelony rostou krásné exempláře borovic s obřími šiškami a ty jsou velmi dekorativní. V sáčku si domů převezete i mořské lastury, písek nebo barevné kameny.