15. 7. 2024

Připojte k blahopřání k narozeninám návštěvu Barber shopu


Oslavy narozenin mívají různý průběh a také se liší tím, co oslavenci obdrží jako prezent od svých přátel. Tradičně se jedná o dary hmotné povahy, tedy například textil, obuv, elektronika, domácí spotřebiče, hračky či sportovní potřeby. Ti více odvázaní, což bývá často doménou Vodnářů, připojí ke gratulaci něco nezvyklého, jako jsou vyhlídkové lety sportovním letounem či horkovzdušným balónem anebo alespoň vstupenky do aquaparků a podobných zážitkových akcí. U narozeninových oslav osamělých mužů se tu a tam také objeví striptérka, ovšem co nebývá příliš obvyklé, je komplexní servis jakýchsi „lazebnických služeb“. Co tím máme na mysli?

kadeřnické služby

Profesionální kadeřník – narozeninovou oslavu můžete pojmout skutečně velkoryse a oznámit oslavenci, že v jeho slavný den se mu budou věnovat profesionálové, kteří se postarají o krásu jeho těla. Začít můžete třeba u kadeřníka z Barber shopu v Praze 7. Dorazí k vám na objednanou adresu v určitý den a hodinu, a že to bude báječné překvapení, tomu věřte. Součástí služeb může být i úprava vousů, vše záleží na vzájemné dohodě, co a jak vám vyhovuje.

mytí vlasů

Profesionální masérka – s novým sestřihem do nového dne, s tímto heslem můžete razit další služby, například masérské. Masérka se postará o masáž sportovní, relaxační, anebo reflexní masáž chodidel. Nejúčinnější z nich je ta poslední. A zda přijde vhod masáž tantrická, necháme na vás.

Profesionální pedikérka – když nový sestřih a úprava vousů, pak i péče o chodidla, v ideálním případě ještě před reflexní masáží. Pedikérské služby se netýkají pouze žen, i muži si mohou užít velmi příjemnou péči od profesionálky.

Profesionální trenér – když krásné tělo, tak se vším všudy. Hodit se může poradce v oblasti zdravé výživy a fitness, může dotyčného nasměrovat ke změně životního stylu v pozitivním slova smyslu.