15. 7. 2024

Jak na únik vody


Také jste si někdy doma všimli, že vám někde uniká voda anebo jste si všimli třeba nějaké menší potopy? Většinou se to stává někde v dílně anebo také v koupelně. A jak tohle vím, protože mě se zrovna loni stala taková nehoda, a právě u nás v koupelně by koupelnu máme je doma vedle sklepu, je to takhle udělané, protože to byl jednoznačně starý dům a koupelna někde jinde udělat nešla. Bohužel to nešlo, a tak jsme se museli smířit s tím, že koupelna bude dole vedle sklepa, kde jsou další věci. Hodně vody se docela složitě hřeší. Protože neodborník, když jste laik, tak se bohužel v tomhle nevyznáte.

únik vody

Pokud nejste instalatér, tak nebudete vidět nic proto, když budete mít doma nějaké podezření na únik vody, tak zkuste zavolat pohotovost, nebo se zkuste také podívat na webové stránky kanalizace-instalateri.cz. Tito páni instalatéři vám zjistí, kde je únik vody. Mají různé detektory a další vyhledávače, kterými právě zjistí, kde únik vody je. Řeknu vám, že je to velice nepříjemné, protože pokud vám voda vyteče na něco, na co se voda dostat, nemůže, že by se to znehodnotilo. Tak je to potom velice obtížné opravit a je to potom také velice smutné. My se už stalo dvakrát, že jsem si takhle zničila boty.

voda

Měla jsem takové plesové střevíčky, a když se mi na ně dostala nějaká špinavá voda z odpadu, tak bohužel jsem potom měla po střevíčkách. Barva z nich jednoduše se nějak oloupala, protože moje střevíčky byly stříbrné a byly nalakované. Takže špinavá voda s nějakou chemikálií tohle zničila? Únik vody je nebezpečný, také by se vám únik vody mohl dostat do elektrického zařízení a potom by mohla vzniknout další katastrofa. Proto je nejlepší, když nic nenecháte náhodě a budete únik vody řešit rychle. Na zmíněném webu jsou opravdu šikovní a chytří instalatéři, kteří si se vším poradí, jsou opravdu hodně šikovní a pracují odborně a také pracují na profesionální úrovni.