16. 6. 2024

Kouzelník na oslavě


Vaše dítě bude mít narozeniny. Už se to blíží. Sice máte tak nějak už nakoupené dárky, ale tentokrát byste chtěli něco speciálního? Mám tu pro vás jeden tip, který vás určitě bude inspirovat. Už jste někdy slyšeli něco o mikromagii Vaskouzelnik? Myslím si, že každý už něco alespoň málo slyšel. Pokud ne, ráda vám vysvětlím, o co jde a věřím tomu, že se vám můj tip bude líbit.

s

Kouzelník na narozeninové oslavě

Kouzelníka milují všichni a v jeho přítomnosti se všichni pobaví… Ale nejvíc kouzelníka milují děti. Ty jsou samozřejmě fascinované tím, jak kouzelník umí čarovat. Z klobouku najednou vytáhne králíka a nebo umí záhadně nechat zmizet věci a pak je zase,, přičarovat“. Někdy se i dospělí okolo zamýšlí nad tím, jak je to vlastně možné.

Sháníte kouzelníka na jakoukoliv akci?

Pokud sháníte kouzelníka, tak pro vás mám jeden tip, který určitě oceníte. S tím kouzelníkem, o kterém totiž mluvím, mám vlastní zkušenosti a můžu říct, že jsem z něj byla naprosto nadšená i já (a to jsem dospělá). Nejvíce ho právě přesně ocenily moje děti, které z něho byly naprosto uchvácené. Přemýšlely, jak to kouzelník dělá a že prý by se také rády naučily čarovat. To mě naprosto vyvedlo z míry, protože většinou nevydrží chvilku posedět, ale tentokrát byly naprosto nadšené a ani nedutaly.

s

Kouzelník na svatbě

Chcete nějak okořenit svatbu a nevíte jak? Kouzelník svatbu dozajista zpříjemní. I taková malá drobnost jako je kouzelník dokáže zlepšit den. Pokud nějakého kouzelníka hledáte, můžu vám dát tip právě na tohoto, se kterým už mám vlastní zkušenost a byla jsem s ním naprosto spokojená. Klidně se můžete podívat na jeho stránky, přečíst si o něm nějaké informace. A jestli by vás zajímala cena, nemusíte se bát. Ta nebyla tak vysoká, ale za slušné peníze odvedl parádní výkon a ohromil svým uměním i děti, které jenom zíraly.