16. 6. 2024

Poslouchejte co zrovna chcete


iPhone je bezesporu jedním z nejprodávanějších telefonů už pěknou řádku let. Může za to nejen jeho povedený design, ale především kvalitní zpracování ovládacího systému. Ten je velice stabilní a umožňuje na telefonu dělat spoustu věcí najednou, aniž by se telefon zasekával, což je jedním z problémů konkurenčních telefonů. Apple telefony zkrátka umí, a tak není divu, že jde o jeden z nejpopulárnějších telefonů vůbec.

apple iphone

Díky tomu, co všechno nám telefony umožňují, je mnoho lidí vyměnilo za více nástrojů. Už s sebou není nutné tahat nejen telefon, ale ani kalkulačku, fotoaparát, kameru, a právě ani hudební přehrávač. Možnost pouštět si v telefonu nejen písničky, ale i videa, je něco, co miliony lidí na celém světě dělají s telefonem denně. Pustit si svůj oblíbený pořad na YouTube nebo si po cestě domů z práce pustit v autobuse své oblíbené písničky je daleko lepší, než s sebou muset tahat ještě hudební přehrávač. Baterie se sice vybije rychleji, ale stejně většina lidí nabíjí svůj telefon denně, takže to zase není takový problém.

apple airpods

Jaká sluchátka používat?
Snad každý výrobce telefonu ke svému telefonu dával nabíječku a sluchátka, ale Apple se vydal opačným trendem. Absenci nabíječky i sluchátek obhajuje bojem za životní prostředí, a tak si člověk musí oboje dokoupit sám. U sluchátek je to ale pochopitelné, protože v době kdy většina lidí dává přednost něčemu lepšímu, než jen obyčejným sluchátkům od výrobce, je zbytečné sluchátka do balení přidávat.

U nás si můžete koupit nejen sluchátka pro iPhone 7, ale i pro jakýkoliv jiný model. Můžete si vybrat klasická drátová sluchátka, a nebo můžete zvolit bezdrátová, která se těší obrovské popularitě. Nemotají se vám kabely, ale musíte si zase dávat pozor na to, aby vám sluchátko nevypadlo z ucha, nejspíš byste ho už nenašli.
Pro bezdrátová sluchátka u nás najdete i obaly.