[{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","@id":"https:\/\/www.muxx.cz\/vesely-blog\/#Article","mainEntityOfPage":"https:\/\/www.muxx.cz\/vesely-blog\/","headline":"Vesel\u00fd blog","name":"Vesel\u00fd blog","description":"P\u00ed\u0161ete si sv\u016fj vlastn\u00ed blog? Anebo v\u00e1s to nezaj\u00edm\u00e1? J\u00e1 si mysl\u00edm, \u017ee asi ka\u017ed\u00fd \u010dlov\u011bk je\u0161t\u011b p\u0159ed deseti lety si psal n\u011bjak\u00fd blog, proto\u017ee &hellip; ","datePublished":"2022-09-18","dateModified":"2022-09-18","author":{"@type":"Person","@id":"https:\/\/www.muxx.cz\/author\/#Person","name":"","url":"https:\/\/www.muxx.cz\/author\/","identifier":1,"image":{"@type":"ImageObject","@id":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/1ea551d08e5aaea35ec0edab8371d7eaf798177f38aa8a77e65ff33bf2d8edc8?s=96&d=mm&r=g","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/1ea551d08e5aaea35ec0edab8371d7eaf798177f38aa8a77e65ff33bf2d8edc8?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}},"publisher":{"@type":"Organization","name":"muxx.cz","logo":{"@type":"ImageObject","@id":"\/logo.png","url":"\/logo.png","width":600,"height":60}},"image":{"@type":"ImageObject","@id":"https:\/\/www.muxx.cz\/wp-content\/uploads\/ducks-1426008_960_720_1.jpg","url":"https:\/\/www.muxx.cz\/wp-content\/uploads\/ducks-1426008_960_720_1.jpg","height":0,"width":0},"url":"https:\/\/www.muxx.cz\/vesely-blog\/","about":["V\u00fdrobky"],"wordCount":462,"articleBody":"       P\u00ed\u0161ete si sv\u016fj vlastn\u00ed blog? Anebo v\u00e1s to nezaj\u00edm\u00e1? J\u00e1 si mysl\u00edm, \u017ee asi ka\u017ed\u00fd \u010dlov\u011bk je\u0161t\u011b p\u0159ed deseti lety si psal n\u011bjak\u00fd blog, proto\u017ee d\u0159\u00edve to bylo opravdu hodn\u011b popul\u00e1rn\u00ed. A m\u011b to n\u011bkdy taky p\u0159i\u0161lo, \u017ee snad kdo si nep\u00ed\u0161e vlastn\u00ed blog, tak jako kdyby nebyl. A co si o tom mysl\u00edte vy? Je blog podle v\u00e1s k n\u011b\u010demu dobr\u00fd nebo ne a je to ztr\u00e1ta \u010dasu? V\u0161echno m\u00e1 sv\u00e9 pro a proti a j\u00e1 o tom v\u00edm sv\u00e9. J\u00e1 jsem se o to taky zaj\u00edmala. A psala jsem si blog hlavn\u011b o sv\u00fdch b\u00e1sn\u00edch, kter\u00e9 jsem moc r\u00e1da psala a taky sama vym\u00fd\u0161lela. A \u0159ekla jsem si, \u017ee bych mohla taky n\u011bkdy vyd\u011bl\u00e1vat si t\u00edm, \u017ee p\u00ed\u0161u skv\u011bl\u00fd blog. Tak jsem se rozhodla, \u017ee budu ps\u00e1t n\u011bjak\u00e9 pov\u00eddky na pokra\u010dov\u00e1n\u00ed. Zalo\u017eila jsem si tedy vlastn\u00ed blog, kam jsem psala sv\u00e9 pov\u00eddky a mus\u00edm se p\u0159iznat, \u017ee prvn\u00ed m\u011bs\u00edc to byla katastrofa. Skoro nikdo tam nechodil. Potom jsem se dozv\u011bd\u011bla, \u017ee taky mus\u00edm m\u00edt samoz\u0159ejm\u011b n\u011bjakou reklamu nebo n\u011bco podobn\u00e9ho. Jenom\u017ee j\u00e1 jsem to takhle moc neum\u011bla, tak\u017ee jsem si sv\u016fj odkaz na blog dala na soci\u00e1ln\u00ed s\u00edt\u011b a druh\u00fd m\u011bs\u00edc u\u017e to bylo lep\u0161\u00ed.A sice ne nic extra, ale u\u017e se to dalo  https:\/\/berounsky.denik.cz\/zpravy_region\/prvni-letosni-miminko-si-v-horovicke-porodnici-dalo-na-cas-20180101.html sn\u00e9st a nemusela jsem se styd\u011bt za to, z toho d\u011bl\u00e1m. A j\u00e1 sama m\u00e1m velmi n\u00edzk\u00e9 sebev\u011bdom\u00ed, tak\u017ee to pro m\u011b bylo docela d\u016fle\u017eit\u00e9. Pokud v\u00e1s ale zaj\u00edm\u00e1 t\u0159eba dal\u0161\u00ed tvorba, m\u016f\u017eete se pod\u00edvat na str\u00e1nku delamedoplen.cz. To je opravdu zaj\u00edmav\u00fd blog, na kter\u00fd jsme nerazila a doporu\u010dila mi ho taky zn\u00e1m\u00e1. Jed hlavn\u011b o d\u011btech. A jsem r\u00e1da, \u017ee jsem v kontaktu s dal\u0161\u00edmi blogerkami L\u00edb\u00ed se mi blog delamedoplen kv\u016fli tomu, \u017ee m\u00e1m tak\u00e9 mal\u00e9 d\u00edt\u011b. Pokud m\u00e1te mal\u00e9 d\u00edt\u011b, tak na tento blog taky rychle zav\u00edtejte, proto\u017ee tam se jist\u011b pobav\u00edte. Jedn\u00e1 se o to, \u017ee tam r\u016fzn\u00e9 maminky chod\u00ed se pobavit a zjistit, co je na blogu nov\u00e9ho. Tady jde vid\u011bt, \u017ee ne v\u0161echny maminky se nud\u00ed, ale \u017ee taky cht\u011bj\u00ed b\u00fdt st\u00e1le ve st\u0159ehu, p\u0159esn\u011b tak jako j\u00e1. Tak nezapome\u0148te a koukn\u011bte na blog.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           4.2\/5 - (6 votes)        "},{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BreadcrumbList","itemListElement":[{"@type":"ListItem","position":1,"name":"Vesel\u00fd blog","item":"https:\/\/www.muxx.cz\/vesely-blog\/#breadcrumbitem"}]}]