Tento report by měl psát spíš Jura nebo Gábin, protože Batyskaf opouštěli až v brzkých ranních hodinách a určitě mají více zažitků než já. ☺ Kvůli hlavobolu jsem klub opustil hned po hraní, tak ve stručnosti okomentuju jen naše vystoupení:
Nějak jsme se ze začátku nemohli dostat do tempa. Problémy se zvukem, opakované začátky, prasklá struna atd… Naštěstí se to posléze nakoplo a Baťák se slušně roztancoval. Jeden z nejlepších klubů v republice opět nezklamal a já doufám, že my také ne ☺
Speciální dík kapele Náměstí Míru, které to s Peťánkem opravdu slušelo ☺
Snad příště nezaváhám a píííííívo si s váma dám ☺

Prochin
Hodnoceni: 9/10

2 comments

  1. jura 14. 12. 2009 at 22:50

    ja bych jen dodal ze nas opet navstivil necekane, prekvapive a o to prijemneji tajemny MR.X, a jak je jeho tradici, poctil nas – a dokonce nejen on :)) – i svou pritomnosti na podiu :) HOSI DEKUJEM !! :)

  2. komor 16. 12. 2009 at 10:02

    zdar, mr. X me taky potesil, pri jeho gigu jsem dokonce brecel dojetim jak zelva. a to nekecam, jeste ted mam husi kuzi.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>